Dom na sprzedaż Raba Wyżna, Sieniawa

2 pokoje
90.00 m²
3 100,00 zł/m2
PART-DS-145
Oblicz ratę kredytu

279 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty PART-DS-145
Powierzchnia 90,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 900 m²
Liczba pokoi 2
Ogrodzenie działki brak
Rok budowy 1980

Opis nieruchomości

Dom do własnej aranżacji w pobliżu Nowego Targu.

W ofercie dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Sieniawa gmina Raba Wyżna, położony około 5 kilometrów od Nowego Targu.

Budynek wybudowany w latach 80 w technologii murowanej (cegła, pustak)  mający powierzchnię użytkową około  65 m2, całkowitej około 90 m2 wraz z przylegającymi zabudowaniami  gospodarczymi (stodoła) o powierzchni całkowitej około 150 m2.

Budynek do remontu, posiada dwie kondygnacje każda o powierzchni 32 m2  o  następującym układzie:

parter: przedsionek, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze - wysokość pomieszczeń na  parterze  190 centymetrów

Piętro: dwa pokoje - wysokość pomieszczeń na  piętrze  260 centymetrów.

Ogrzewanie to piec kaflowy, dach pokryty dachówką.

Działka  ma powierzchnię 1800 m2 w kształcie nieregularnym, jest podzielona  na dwie części.

 (dzieli je droga)  po około 900 m2. Na pierwszej stoi dom z zabudowaniu, natomiast druga jest częściowo zalesiona.