Dom na sprzedaż Nowy Targ (gw), Ludźmierz

13 pokoi
450.00 m²
3 533,33 zł/m2
PART-DS-146
Oblicz ratę kredytu

1 590 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty PART-DS-146
Powierzchnia 450,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 400,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 3 250 m²
Liczba pokoi 13
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana cegła, pustak
Liczba pięter w budynku 1
Stan budynku do odświeżenia
Rok budowy 1992

Opis nieruchomości

Dwa budynki na mieszkalnictwo i biznes tuż przy Nowym Targu.

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość zabudowana dwoma budynkami, położona w miejscowości Ludźmierz, na rogatkach Nowego Targu, na działce o łącznej powierzchni 0,3250 ha, obejmującej nr ewidencyjne: 3377/1, 3379, 3378/1, 3380/1. Cały teren ma charakter budowlany, co stwarza szerokie możliwości dalszego rozwoju oraz wykorzystania inwestycyjnego.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Nowotarskiej, a także łatwy i szybki dojazd do centrum miasta i Zakopianki, co stanowi istotny atut zarówno pod kątem mieszkaniowym, jak i biznesowym.

Na działce znajdują się:
1. Budynek mieszkalny
powierzchnia użytkowa: 204 m²
powierzchnia zabudowy: 100,5 m²
budynek 4-kondygnacyjny
rok budowy: 1992
składa się z 7 pokoi, kuchni oraz 4 łazienek
dach: blacha falowana